7894.
STANISŁAW PUCHALIK (1939-2012)

Tajemnica, 1996

akryl, olej, płótno; 65 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Puchalik 96;
na odwrocie opis autorski: ST. Puchalik / "TAJEMNICA" / 1996.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej