7885.
Otton Edward BORZEMSKI (? - 1978)

Pejzaż z okolic Hrebenowa w Bieszczadach Wschodnich

olej, tektura; 15 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: BORZEM;
na odwrocie napis: Widok z góry "M[…]nowy" / Hrebenów 27/VII 1918.

Cena pierwotna: 1 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 360 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 450 zł