7801.
Monogramista M.J., XX w.
Wiejska zagroda
olej, płótno; 35,5 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: MJ (monogramem wiązanym).
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł