7797.
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Kwiaty i owoce
olej, płótno; 41,5 x 35,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
750 zł