7796.
Jan BERGER (1863-1930)
Narciarz
olej, tektura; 24,5 x 15 cm;
sygn. l. d.: Jan Berger
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 760 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 880 zł