7724.
AUGUSTYŃSKI, XX w.
Widok na Giewont
olej, tektura; 26 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustyński
Cena pierwotna: 1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
300 zł
+20% opłaty aukcyjnej
360 zł