7724.
AUGUSTYŃSKI, XX w.

Widok na Giewont

olej, tektura; 26 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Augustyński

Cena pierwotna: 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 360 zł