7717.
ROMAN ANTONI BREITENWALD (1911-1985)
Akt kobiety
olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. l. d.: RBreitenwald
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
750 zł
+20% opłaty aukcyjnej
900 zł