7570.
Jan KARWOT (ur. 1936)
Wzburzone morze, 1982
olej, płyta; 35,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Karwot 82.
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
750 zł