7290.
Kacper BOŻEK (ur. 1974)
Medycyna, 2007
akwaforta, sucha igła, papier; 21,5 x 34,5 cm (odcisk płyty); 39,5 x 54 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK 2007, (ołówkiem); l. d.: 135 / 140 , pośrodku tytuł MEDYCYNA (ołówkiem).
Cena pierwotna: 1 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
300 zł
+20% opłaty aukcyjnej
320 zł