7211.
ANDRZEJ ŁĄCZYŃSKI, XX / XXI W.

Polska Madame Butterfly, 1987

olej, płótno; 72 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: Łączyński A 19/ 87 / 0209;
na odwrocie opis autorski: A. ŁĄCZYŃSKI / „POLSKA MADAME / BUTTERFLY” / 1987 / „SEBASTIANO”.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł