7208.
Halina SALA (ur. 1950)
Miasto II, 1980
olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sala 80;
na odwrocie opis autorski.
Cena pierwotna: 3 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 180 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 360 zł