7208.
Halina SALA (ur. 1950)

Miasto II, 1980

olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sala 80;
na odwrocie opis autorski.

Cena pierwotna: 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 180 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 360 zł