7207.
Ludwik REMER (1888-1979)
Zima w górach
akwarela, papier; 32,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Remer
Cena pierwotna: 1 600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
320 zł
+20% opłaty aukcyjnej
400 zł