7207.
Ludwik REMER (1888-1979)

Zima w górach

akwarela, papier; 32,5 x 46,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Remer

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 400 zł