7174.
Zdzisław PYTEL (ur. 1933)
Kompozycja
olej, płótno; 32 x 32 cm;
sygn. l. d.: Z.PYTEL.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
600 zł