7016.
Andrzej ŻYWICKI (1928-1970)

Ułan i dziewczyna

olej, tektura; 34 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Żywicki

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł