7016.
Andrzej ŻYWICKI (1928-1970)
Ułan i dziewczyna
olej, tektura; 34 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Żywicki
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł