6507.
Włodzimierz SAWULAK (1906-1980)

Panorama Krakowa, 1935

olej, sklejka; 46,5 x 58,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: SAWULAK / 35

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej