6504.
KAZIMIERZ SICHULSKI (1879-1942)

Na stepach Ukrainy

autolitografia barwna, papier; 44 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KS (na kamieniu);
widoczny znak wodny na papierze z prawej u góry: MBM.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej