6469.
Włodzimierz KOTKOWSKI (1942-2011)

Miotaczka w szatni, 1977

akwatinta, akwaforta,, mezzotinta barwna, papier; 52,3 x 39,5 cm (wymiar odbitki), 56 x 41,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: WKotkowski 1977 (ołówkiem); tytuł l. d.: "Athlete au vestiaire" (ołówkiem); nr odbitki pośrodku u dołu: 5/50 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 080 zł +20% opłaty aukcyjnej