6431.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Wiatrak

olej, tektura; 39 x 28 cm.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej