6418.
TADEUSZ BARWECKI-SZEWCZYK (1912-1999)

Rzym, 1974

olej, płyta; 60 x 67 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: T. Barwecki 74. / Rzym

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 050 zł +20% opłaty aukcyjnej