6385.
Włodzimierz DMYTRYSZYN (1905-1992)

Przemowa

olej, tektura; 24 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Dmytryszyn

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 280 zł +20% opłaty aukcyjnej