6350.
Złotnik / pracownia złotnicza o monogramie JZ

Cukiernica art déco

mosiądz wewnątrz złocony, cechowany (JZ/W w trójkącie odwróconym); wys.13,5 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 11 cm.
Łódź ?, lata 30. XX w.
Cukiernica półkulista, gładka, na czterech nóżkach, z których dwie przechodzą w wysokie, płaskie, łamane uchwyty; nakrywka lekko wysklepiona, zwieńczona uchwytem.
Srebrzenie nie zachowane.

Cena pierwotna: 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 620 zł +20% opłaty aukcyjnej