6289.
A. LUMICZ (XX W.)

Martwa natura z dzbanami i książkami

olej, sklejka; 28,5 x 35 cm;
na odwrocie napis: Lumicz ? / ... (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +20% opłaty aukcyjnej