6286.
STANISŁAW ŻURAWSKI (1889-1976)

Klif Orłowski, 1933

olej, płótno; 47,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. g.: St. Żurawski 1933

Cena pierwotna: 4 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 940 zł +20% opłaty aukcyjnej