6157.
Christopher Marian ZACHAROW (ur. 1954)

Portret

olej, płótno; 60 x 44,5 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej