6155.
Julian FAŁAT (1853-1929)

Na statku, 1886

chromolitografia barwna, papier; 21 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: JulFałat / Ceylon / 86;
napis p. d.: CHROMOLITOGRAFIA; poniżej pośrodku tytuł pracy: NA STATKU.;
Praca pochodzi z teki "Album artystyczne" wydanej nakładem Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków 1888 roku.

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 650 zł +20% opłaty aukcyjnej