6104.
Kazimierz BRZOZOWSKI ? (1871-1945) - proj.

Kilim z winną latoroślą

osnowa lniana, wełna; 204 x 148 cm.
Polska, Kraków, Zakopane ?, 1 ćw. XX w.
Pole główne tkaniny żółtawo-piaskowe, opasane wzdłuż krawędzi stylizowaną wicią winnej latorośli (zielone liście, grona fioletowe i seledynowe). Kilim niesygnowany.
Stan zach.: lekkie zabrudzenia, ubytki w frędzlach.

Cena pierwotna: 5 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej