6079.
Michał PŁOŃSKI (1778-1812)

Koszykarz, 1805

akwaforta, papier; 29,5 x 22,5 cm (odcisk płyty), 31 x 24 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. z lewej strony pod sceną główną: M. Płoński f. 1805 (na płycie).

Cena pierwotna: 7 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 100 zł +20% opłaty aukcyjnej