6061.
MIECZYSŁAW SZOPIŃSKI (1902-1975)

Nad brzegiem morza

olej, sklejka; 38,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: MS 1938 (?);
na odwrocie autorski napis: 2-5 Bożego Miłosier 1. Ip. P. Szopiński (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +20% opłaty aukcyjnej