6028.
Wiesław NOWAK, XX w.

Pejzaż

olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: wnowak

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej