6023.
KAZIMIERZ MASTELSKI (1869-1954)

Kwitnące drzewa, 1905

olej, tektura; 20,5 x 28,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.M. 905

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +20% opłaty aukcyjnej