6015.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Pejzaż górski

olej, płótno; 71 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JBernhardt (? słabo czytelnie)

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 880 zł +20% opłaty aukcyjnej