5880.
Sylwia HACIEJA, XX / XXI w.

Kompozycja manierystyczna

olej, płótno; 90 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sylwia H 99 (? - ostatnia cyfra słabo czytelna);
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: MANÝRISTICKÁ KOMPOZICE.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej