5861.
Marian STROŃSKI (1892-1977)

Para grafik - Krasiczyn, 1959

1. Krasiczyn I
akwaforta, papier; 23 x 27 cm (wymiar odbitki),
26 x 30 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MStroński (ołówkiem);
tytuł wraz z datą l. d.: Krasiczyn 59 (ołówkiem);
2. Krasiczyn II
akwaforta, papier; 26 x 19,5 cm (wymiar odbitki),
29,5 x 22,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MStroński (ołówkiem); tytuł wraz datą l. d.: Krasiczyn 59 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej