5855.
KRYSTYNA PIOTROWSKA (UR. 1949)

Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata

akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 74 cm (wymiar odbitki), 65 x 94 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p. d.: Krystyna Piotrowska 94 (ołówkiem), tytuł l. d.: "Pies Pontus w muzeach i galeriach Świata. Pies Pontus i Vincent" EA' (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 400 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 480 zł +20% opłaty aukcyjnej