5842.
Wacław FARJASZEWSKI (1883-1974)

Przystań

płyta z intarsją;: 23,5 x 26 cm.
Polska, 1926
Obraz wykonany techniką intarsji, z pejzażem nad wodą, z łódkami i wędkarzem.
Na odwrocie sygn.: „W. Farjaszewski / 1926”.

Cena pierwotna: 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 240 zł +20% opłaty aukcyjnej