5840.
J. BĄK, XX w.

Pejzaż

matryca linorytnicza; 18,3 x 25,3 cm;
sygn. l. d.: JBąk

Cena pierwotna: 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 520 zł +20% opłaty aukcyjnej