5830.
LUCJAN JAGODZIŃSKI (1897-1971)

Słoneczniki

olej, sklejka; 42,5 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: Jagodziński

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej