5829.
J. MĄCZKA, XXI w.

Kompozycja, 1996

pastel, papier; 63 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: j. Mączka '96.

Cena pierwotna: 700 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 440 zł +20% opłaty aukcyjnej