5678.
TADEUSZ OKOŃ (1872-1957)

Widok z ogrodu

olej, płótno; 39,5 x 52 cm

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej