5677.
Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Motyw z architekturą drewnianą

olej, płótno naklejone na tekturę; 28,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JSt

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +20% opłaty aukcyjnej