5381.
Maria BRONIKOWSKA (1922-1998)

Zestaw 4 grafik

1. Zagrożenie, 1970
litografia, papier; 43,5 x 34,7 cm (wymiar odbitki),
54,5 x 43,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: MBronikowska / Kraków 1970 (ołówkiem),
tytuł l. d.: "ZAGROŻENIE" (ołówkiem); nr odbitki pośrodku, u dołu: 1/16 (ołówkiem);
2. GOPR w akcji, 1964
litografia, papier; 55 x 43 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: 1964 MBronikowska (ołówkiem),
tytuł l. d.: "G.O.P.R." w akcji litografia (ołówkiem);
nr odbitki pośrodku, u dołu: 2/10 (ołówkiem);
3. Pieta
litografia, papier; 35 x 50,3 cm (wymiar arkusza);
nr XIII (ołówkiem);
4. Leśne misterium, 1971
litografia, papier; 58,7 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: MBronikowska 1971 (ołówkiem),
tytuł l. d.: "LEŚNE MISTERIUM" litografia (ołówkiem); nr odbitki pośrodku, u dołu: 10/12 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 450 zł +20% opłaty aukcyjnej