5220.
Karol FERFECKI (1909-1985)

Tulipany w wazonie, 1944

olej, tektura; 47,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: K. Ferfecki / 1944

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej