4921.
Dominique ALONZO (czynny 1900-1930)

Suszka secesyjna (z zestawu na biurko)

brąz złocony, drewno, filc; 7,5 x 14 x 7 cm.
Francja, pocz. XX w.
Górna, prostokątna płytka suszki- z brązu złoconego, z reliefową dekoracją o motywach kwiatowych. Pośrodku uchwyt z gałązką kwiatową. Sygn.: „D. Alonzo”.

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +20% opłaty aukcyjnej