4640.
Wiktor PODOSKI (1901-1970)

Motyw z Kazimierza, 1925

drzeworyt, papier; 11,2 x 13 cm (wymiar odbitki), 12 x 13,2 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Podoski (ołówkiem),
dat. p. d.: 1925 (ołówkiem);
na odwrocie nalepka firmy zajmującej się oprawą obrazów: Emil Rucz, ul. Widok 22, Warszawa.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 650 zł +18% opłaty aukcyjnej