4386.

Św. Franciszek z Dzieciątkiem

drewno, wys. 51 cm.
Polska, XX w.
Figura Świętego z Dzieciątkiem w objęciach, skubizowana.
Widoczne spękania drewna, ubytki z prawej strony figury.

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 800 zł +20% opłaty aukcyjnej