4377.
Tadeusz SEWERYN (1894-1975)

Zestaw rycin o tematyce religijnej, 1916

1. Św. Rodzina
akwaforta, papier; 22,2 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L (?). 3. Tadeusz Seweryn 1916 (ołówkiem);
2. Modlitwa
akwaforta, papier; 11,5 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: 1916 Kraków - Tadeusz Seweryn (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 200 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 360 zł +18% opłaty aukcyjnej