4376.
Tadeusz SEWERYN (1894-1975)

Cykl prac Legionowych

składający się z 5 oprawionych rysunków ołówkiem, grafiki oraz szkicownika;
1. Zestaw 5 szkiców:
ołówek, papier; ok. 9 x 14 cm (każdy, w świetle oprawy),
niektóre prace opisane, sygnowane i datowane;
2. Apoteoza - Śmierć Legionisty:
litografia, papier; 24 x 31,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Seweryn (ołówkiem);
3. Szkicownik: brak okładki, 38 kart,
szkice ołówkiem lub tuszem, papier; 10,5 x 12 cm;
stan zachowania: przebarwienia papieru na niektórych kartach szkicownika.

Cena pierwotna: 5 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 600 zł +18% opłaty aukcyjnej