3715.
Maria RUŻYCKA-GABRYEL (1905-1961)

Scena pasterska, 1929

akwaforta, papier; 17,5 x 15,5 (odcisk płyty), 18,8 x 16,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. RUŻYCKA 1929. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +18% opłaty aukcyjnej