3714.
Władysław SERAFIN (1905-1988)

Sosny

akwarela, papier fakturowany; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +18% opłaty aukcyjnej