3629.
Malarz nieokreślony

Para akwarel

1. Praczki - akwarela, papier; 28,4 x 10,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie);

2. Pejzaż - akwarela, papier; 28,4 x 10,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie).

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +18% opłaty aukcyjnej